İstasyon Mah. Çatalca Cad. No:58 Sincan/ANKARA olmezvinc@gmail.com

Mobil Vinç Kiralama Hizmetleri

Mobil Vinç Kiralama Hizmetleri

Mobil Vinç İnşaat işleri ya da liman işleri gibi insan kuvvetini aşan durumlarda kullanılan bir çeşit makinedir. İş için kullanılması gereken vincin, boyutu ve gücü yapılan işe göre değişiklik göstermekle birlikte, hepsi ağır bir yükü kaldırabilme ve bir yerden bir yere hareket ettirebilme özelliğine sahiptir.

Sektörde oldukça talep gören vinçler genellikle belli bir süre zarfı için kiralanarak kullanılmaktadır. Ölmez vinç olarak Ankara ve Çevresinde ve Mobil Vinç Kiralama hizmeti vermektedir. Ölmez Vinç firması olarak, vinç kiralama hizmetlerinin yanı sıra forklift kiralama üzerine de çalışmaktayız.

Mobil Vinçlerin Genel Özellikleri

Şirketimiz kiralık mobil vinç imkanları ile müşterilerinin memnuniyeti ve güvenini sağlamaya çalışmaktadır. Kiralık mobil vinç, sabit aksamla tasarlanan vinçlere nazaran sektörde daha çok talep görmektedir.

Artarak devam eden bu talebin başlıca sebebi vincin taşınabilir olmasıdır. Bu özelliği ile ile yer değiştirme ve ulaşım kolaylığına sahiptir. Ayrıca kısa mesafelerde çok yüksek ağırlıklarda yükler üzerinde çalışabilmektedir.

Firmamız, müşteri taleplerine göre hem iş gücünden hem de vakitten tasarruf etmeyi sağlayan kiralık mobil vinç imkanına sahiptir. Mobil vinçler ile inşaat yapı malzemelerinden, ağır makinelere; küçük ev eşyalarından, liman işlerine kadar çok geniş bir alandaki taşımacılığı sağlamaktayız.

Yalnız mobil vinç kiralama, devrilme olasılığının yüksek olması sebebi ile; uzun mesafelerde, çok dik, engebeli ve eğimli arazilerde yük taşınması için tercih edilmemelidir.

Ölmez Vinç olarak Ankara’nın ilçeleri olan Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve ilçelerin tüm semtlerine Mobil Vinç Kiralama Hizmeti vermekteyiz.

Bizi Arayın : 0312 269 11 44
0537 622 43 57