ÖLMEZ ANKARA KİRALIK VİNÇ

0312 267 36 33 – 0531 633 4933

Firmamız Ölmez Kurtarma Vinç Nakliye Oto Elektrik San Tic Ltd Şti adı altında 1985 yılında  Aile şirketi olarak kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ile her türlü işe ve ihtiyaca cevap verebilecek teknik araç, ekipman ve insan kaynağı ile başta ANKARA olmak üzere Türkiye’nin her ilinde iş sağlığı ve güvenliğine uygun, kalite yönetim sistemini esas alarak hizmetine devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan bu güne edinmiş olduğumuz engin tecrübe ve bilgiyle, uzmanlaşmış kadromuzla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerimizi almış bulunmaktayız. 21. yüzyılın gelişmelerine ayak uydurmak, her türlü teknolojik gelişmeyi takip etmek, kalitede muhafazakar, çözümlerde rasyonel, çalışmalarda ciddiyeti ilke edinmek, köklü ve güvenilir firma imajını sürdürmek en büyük gayretimizdir.

Firmamız  10 ton’ dan 200 tona kadar değişen kapasitede MOBİL ve HI-AP vinçleri ile 24 saat hizmetinizdedir.. ÖLMEZ VİNÇ’ e ait tüm araç, makine ve ekipmanların periyodik kontrolleri yetkili kuruluşlarca 6 aylık periyotlarda, ve bünyemizdeki makine mühendisleri tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Araç , makine ve ekipmanlarımızın tamamı , makine kırılması, işveren sorumluluk, ferdi kaza ve 3. şahıs mali mesuliyet kapsamında sigortalıdır.